Nemožné je možné: Nové domy so záhradou, pod lesom a pritom v Bratislave

Chceli by ste dom, ktorý má na konci záhrady bráničku do lesa? A priamo v Bratislave? Môže to znieť ako sci-fi, ale je to možné. V projekte Agáty sme spustili po bytoch a apartmánoch aj fázu domov priamo pod lesom v Dúbravke.

Naše Agáty v bratislavskej Dúbravke susedia s lesom priamo. Priamo však neznamená, že les je nadohľad, či cez cestu alebo 5 minút pešo. Tu vám konáre stromov, obrazne povedané, klopú na okná. A najlepšie na tom je, že les, pod ktorým Agáty vyrastajú, aj lesom navždy zostane. Pretože patrí do chráneného územia Devínskej Kobyly.

Domy pre rodiny, ktoré hľadajú pokoj mesta

Byty a apartmány v Agátoch predávame už niekoľko mesiacov a záujem nám naznačuje, že novostavby domov sa stanú „horúcim tovarom“. Niet sa čo čudovať. Lokalita je atraktívna, čaká ju rozvoj, pritom v Agátoch vám nehrozí, že pred oknami vám o niekoľko rokov niekto postaví kancelársku budovu.

Komplex 29 domov s podlahovou plochou od 137 m² do 189 m² a záhradami s výmerami od 99 m² do 369 m² vyrastie oproti hlavnému objektu s bytmi a apartmánmi, v tesnom susedstve chráneného územia lesa Devínskej Kobyly. Tým pádom lokalita vylučuje možnosť ďalšej zástavby. Budúci obyvatelia majú zaručené maximálne súkromie.

V aktuálnej fáze dávame do predaja prvých osem domov. Sú určené pre tých z vás, ktorí hľadajú trvalé bývanie na prahu prírody. Avšak môžu vás zaujať aj ak poškuľujete po jedinečnom rekreačnom či víkendovom bývaní. Takisto sa v nich nájdete aj v prípade, ak vašou prioritou nie je bývanie, ale skôr hľadáte spôsob, ako dlhodobo zhodnocovať svoje financie.

Z 29 domov je 28 naprojektovaných ako dvojdomy, ktoré sa dotýkajú bočnou stenou. Každý z dvojdomov však má vlastnú stenu a takisto tepelnú aj zvukovú izoláciu, takže pri počúvaní soundracku prírody vás nebude nič rušiť. Všetky domy majú vlastnú záhradu, 5 izieb na dvoch alebo troch podlažiach a niektoré majú na prízemí aj garáž.Keďže letá bývajú v našich končinách aj pod lesom horúce, každý dom má prípravu pre klimatizáciu a v záhrade predprípravu na bazén. Ako príspevok k trvalej udržateľnosti nájdete v každom dome prípravu na nabíjanie elektromobilov. Domy v Agátoch nasadzujú latku štandardu vysoko. Takáto ponuka je momentálne v Bratislave veľmi ojedinelá.

Aktuálne sme jeden z mála developerov, ktorý ponúka priamo v Bratislave projekt s domami so záhradami. Predpokladáme, že o ne bude obrovský záujem.

Peter Murin
Peter Murín
Senior Development Manager

Dobrí susedia, dobré bývanie

V Agátoch sa môžeme pochváliť okrem autentického lesa aj ďalšími zaujímavými susedmi. Na ulici nájdete športový klub a takmer cez cestu aj množstvo služieb a obchodov v neďalekej nákupno-zábavnej zóne. Takisto nie je zatiaľ v našich končinách bežné, že rezidenti majú k dispozícii komunitný bazén a posilňovňu. O ich prevádzku sa nebudete musieť vôbec starať, iba si ich budete užívať.

Vtáči záber na Agáty

Poloha Agátov ich predurčuje, aby sa stali strategickým východiskovým bodom pri výletoch do unikátnych prírodných zákutí, ktoré ponúka Devínska Kobyla aj samotný Devín. Okrem toho pozdĺž celého projektu pribudne cyklotrasa, ktorá by sa v budúcnosti mala napojiť na mestský cyklochodník. Či už pôjdete pešo, autom, či bicyklom, Agáty sú dobrým začiatkom každej cesty.

Dúbravka má potenciál

Časť Dúbravky, kde sa nachádzajú Agáty, čaká postupný rozvoj, ktorý ešte viac posilní atraktivitu lokality a zlepší životný komfort obyvateľov. Hoci Dúbravka už teraz poskytuje veľmi dobrú infraštruktúru a bezproblémovú dostupnosťou do a von z mesta, v blízkosti Agátov plánuje mestská časť predĺženie električkovej trate až do Borov a Devínskej Novej Vsi.

S predĺžením trate súvisí aj výstavba terminálu integrovanej dopravy (TIOP), ktorá je naplánovaná na najbližšie roky. Terminál umožní nielen Agáťanom v budúcnosti využívať železničnú dopravu v priamom napojení na automobilovú dopravu, mestské a prímestské linky, električku, pešie chodníky ako aj cyklochodníky.

Agáty vás čakajú

Ak sa chcete stať aj vy Agáťanmi a nájsť pokoj mesta, môžete si vyberať z ponuky prvých dostupných domov so záhradami.


Bývajte
tam, kde býva pokoj

Prejsť na lokalitu