Novostavby v zelenom prostredí Dúbravky: Projekt Agáty

Odkiaľ sa vzali Agáty?

Naše Agáty vyrastajú zo zdanlivo protichodných potrieb. Mať za oknom les, ale pred dverami vymoženosti mesta. Byť blízko centra, ale záveň byť ďaleko od ruchu. Byť prepojený s komunitou a zároveň mať súkromie.

Projekt Agáty vzniká na Agátovej ulici v najzelenšej časti bratislavskej Dúbravky, ktorá je vynikajúcim východiskovým bodom pre vychádzky do lesa aj do mesta. Príďte sem a ocitnete sa v inom svete. Tu nájdete #pokojmesta.

Novostavby v Dúbravke pre každého

V Agátoch si vyberiete bývanie presne podľa svojich potrieb. Na jednej ulici vám ponúkame novostavby bytov, apartmánov a domov.
Takisto si môžete vybrať, či chcete zažívať #pokojmesta každý deň, cez víkendy, alebo chcete jednoducho dobre investovať. Agáty sú vhodné na trvalé bývanie, ako víkendové útočisko pod lesom, alebo ako forma investície.

Pozrieť brožúru
Pohľad na Balkón

Vyberte si z aktuálne dostupných domov, bytov a apartmánov

20
voľných

domov

36
voľných

bytov

32
voľných

apartmánov

Soundtrack prírody je v cene

Blízkosť prírody prenikla až do samotnej DNA bývania v Agátoch. Architektúra Agátov berie ohľad na trvalú udržateľnosť a použité technológie nezostávajú stromom za plotom naozaj nič dlžné. Agáty zapadnú do prostredia tak, ako vy zapadnete do Agátov.

COMPASS ukazuje, kde je sever

Príroda je sloboda, preto architektúra Agátov presadzuje otvorené priestranstvá, široké ulice, veľkorysé terasy a vzdušnosť zástavby. Naši priatelia z architektonického štúdia COMPASS spolu s Martin Vojta Architekti navrhli Agáty tak, ako by ho robili pre seba a svoje rodiny.

Pri navrhovaní projektu Agáty bolo našou snahou docieliť rovnováhu a veríme, že sa to odzrkadlí aj v živote jeho budúcich obyvateľov.

Juraj Benetin, Matej Grébert, Martin Vojta

architektonické štúdio COMPASS

Živá komunita

Agáty sú stavané na kvalitný život a ten bez aktívnej komunity dosiahnete ťažko.

Preto sú nádvoria bytových domov otvorené a neoplotené. Preto v Agátoch nesmie chýbať komunitná záhradka s kompostérom, fitness centrum aj spoločný bazén vyhradený len pre obyvateľov. Ak hľadáte v Dúbravke novostavby so živou komunitou, ste na správnom mieste.

BytyDomy
Bazén pri Agátoch

Ako vyzerajú novostavby v Agátoch

Často kladené otázky

 • 01Mám záujem o bývanie, je naozaj voľné?

  Áno, ponuku bývania, ktorú vidíte na tomto webe, je aktuálna. Neváhajte nás kontaktovať čím skôr, aby vám vysnívané bývanie nikto nevyfúkol. Požiadaním o stretnutie si zároveň vašu nehnuteľnosť môžete zarezervovať podpísaním záväznej zmluvy.

 • 02Kedy budú novostavby hotové?

  Výstavba Agátov už odštartovala. Dokončenie výstavby sa predpokladá na 2. kvartál 2024. Po ňom nasleduje žiadosť o kolaudáciu a začiatkom roka 2025 sa už budú novostavby odovzdávať novým majiteľom.

 • 03Aké sú možnosti financovania?

  Pri financovaní nehnuteľností v Agátoch spolupracujeme s najväčšími bankami. Pomôžeme vám vybaviť hypotéku, financovať prvú splátku, zabezpečiť zmluvy, či zaniesť podklady na kataster.

 • 04Kde presne sú v Dúbravke novostavby?

  Novostavby bytov a domov sú v bratislavskej Dúbravke na Agátovej ulici v tesnom susedstve chráneného územia lesa Devínskej Kobyly.

 • 05Ako bude riešená doprava v okolí Agátov?

  Priamo pri Agátoch vznikne nová autobusová zastávka. V budúcnosti mesto Bratislava plánuje aj predĺženie Saratovskej ulice, čím sa odľahčí doprava v okolí. V pláne je tiež predĺženie električkovej trate z Dúbravky do Borov a do Devínskej Novej Vsi, ako aj výstavba terminálu integrovanej osobnej prepravy (TIOP). Jeho dokončenie sa predpokladá už na jar roku 2024. TIOP poslúži ľuďom ako prestupná stanica medzi vlakmi, verejnou a individuálnou dopravou. Neďaleko novostavieb by mal vzniknúť aj nový cyklomost do Lamača, na ktorý sa dostanete cyklotrasou priamo z domu.

 • 06Prečo investovať v Agátoch?

  Investícia do nehnuteľnosti patrí vo všeobecnosti medzi tie najbezpečnejšie. O jej výhodnosti svedčí vývoj realitného trhu, najmä dlhodobý a silný nárast cien nielen v hlavnom meste. Agáty sú kvalitný projekt od developera s históriou, ktorý postavil tisíce bytov vo veľmi zaujímavých lokalitách. Agáty majú tiež skvelého suseda – les, ktorý je chránený. Preto v okolí nepribudne ďalšia výstavba. Navyše, môžete si vyberať. Nielen byt, ale aj novostavba domu s vlastnou záhradou v hlavnom meste môže byť vaša. Okolie Agátov sa bude rozvíjať – pribúda občianska vybavenosť, Agáty budú napojené na celomestskú cyklotrasu, vznikne tu zastávka MHD a v blízkosti vyrastá moderná nemocnica.

 • 07Aký je štandard bývania v Agátoch, čo všetko je v cene?

  Štandard, do ktorého budú novostavby domov a bytov zhotovené, nájdete na našej stránke v sekcii štandardy bývania v Agátoch. Ak si však prajete niečo urobiť inak a štádium rozostavanosti projektu to ešte umožní, môžete o to požiadať prostredníctvom klientskych zmien. Vaše bývanie ešte viac priblížime vašim predstavám.

 • 08Aká je občianska vybavenosť v okolí Agátov?

  Okrem všetkých základných služieb, ktoré sú v bratislavskej Dúbravke vzdialené len pár minút, v tesnom susedstve Agátov sa nachádza OC Dúbrawa s reťazcom Tesco. Už čoskoro otvorí svoje brány aj nemocnica novej generácie v Boroch. Pre športové vyžitie či oddych budú môcť obyvatelia využiť aj revitalizovaný verejný priestor na Hanulovej ulici. Hneď vedľa Agátov sa nachádza aj Club Penati a blízko máte aj veľké nákupné centrum Bory Mall.

Bývajte medzi mestom a lesom

Prejsť na lokalitu