Fitness centrá v Dúbravke, v ktorých si dobre zacvičíš

skupina ludi cviciacich jogu

Pohyb a vhodná strava sú najlepšou cestou k zdraviu nášho tela. Viete, v ktorom fitku v Dúbravke si najlepšie zacvičíte? My sme to zistili za vás. 

Aerobic a fitness v Dúbravke

nastavenie zavazia na cinke

Cvičenie v Dúbravke nikdy nebolo jednoduchšie. Nachádza sa tu niekoľko fitness centier, ktoré okrem posilňovní ponúkajú aj rôzne iné pohybové aktivity. Ak vás okrem fitness láka aj aerobic, príďte si zacvičiť do jedného z týchto centier: 

LifeGym Dúbravka

LifeGym fitness Dúbravka je moderné fitness centrum, pre širokú škálu klientov. Okrem plnohodnotného vybavenia tu nájdete aj solárium. Toto fitko v Dúbravke môžete navštíviť na Saratovskej ulici. 

Fitness City

Ďalšie fitness v Dúbravke sa nachádza na Harmincovej. Okrem kvalitných fitness strojov ponúka aj kardio zónu. Aby ste na to neboli sami, zacvičiť si tu môžete aj s osobným trénerom a k dispozícii sú vám aj rôzne doplnky výživy.

Afit Centrum

Na Švantnerovej sa nachádza posilňovňa Afit centrum, ktorá okrem aeróbnych, tanečných a posilňovacích cvičení ponúka aj body&mind a zdravotné cvičenia. Je ideálnym miestom na aerobic v Dúbravke. Nachádza sa tam aj kaviareň, kde si vychutnáte výbornú kávu. 

Pilates v Dúbravke

osoby ktore trenuju fitness

Ak vás láka pilates, v Dúbravke môžete zavítať do rôznych pohybových štúdií. Privítajú vás príjemnou atmosférou, vďaka ktorej sú skvelým miestom na prepojenie pohybu s oddychom. 

Art of Pilates studio

Kvalitný a pravidelný pilates precvičujú certifikovaní lektori v Art Pilates studio. Ponúkajú individuálne, semi-individuálne a tréningy v malých skupinách. Vďaka ich individuálnemu prístupu si pri cvičení pilatesu naozaj prídete na svoje. 

Sunflower studio 

V Sunflower studiu precvičujú rôzne druhy pohybových aktivít. Radi vás uvidia na hodinách tanca a dopriať si u nich môžete aj masáž. Priestory štúdia nájdete na ulici M. Schneidera-Trnavského. 

Ateliér Surya

Harmonizačné centrum v Dúbravke – Ateliér Surya môžete navštíviť na ulici Pod záhradami. Zacvičiť si tu môžete rôzne typy cvičení, ktorými vás prevedú skúsení lektori. Ponúkajú aj individuálne lekcie a aktivity pre deti. Ak hľadáte kvalitné cvičenie v Dúbravke pre celú rodinu, toto centrum je pre vás. 

Joga v Dúbravke

priprava na trening jogy

Joga sa rovnako ako pilates stáva čoraz obľúbenejším cvičením. Je vhodná pre všetkých, bez akýchkoľvek limitácií. Vďaka jej pravidelnému cvičeniu si precvičíte telo i myseľ. Kde si zacvičiť jogu v Dúbravke? 

Na hodinách jogy vás radi privítajú v spomínanomAteliéri Surya či Sunflower studiu. Možnosť zacvičiť si jogu ponúka aj Afit Centrum, kde sa okrem tej klasickej venujú aj Hatha joge. Je vhodná pre úplných začiatočníkov, ale aj pokročilých. Umožní vám hlbšie sa ponoriť do tajomstiev jogy. 

Ak máte radi fitko na skok, v Agátoch vás jedno také čaká. Obyvatelia bytového domu budú môcť využívať komunitné fitness centrum pár krokov od svojho domova. Blízkosť lesa zase ponúka možnosť prechádzky či ranného behu. 


Bývajte
tam, kde býva pokoj

Prejsť na lokalitu