Teraz vám stačí na pokoj mesta 5 %

Bývanie v Agátoch nikdy nebolo dostupnejšie. Pripravili sme model financovania, pri ktorom vám na kúpu vysnívanej nehnuteľnosti v pokoji mesta stačí iba 5 % vlastných prostriedkov.

Ako z 20 % urobiť 5 %

Je to jednoduché. Pri kúpe nehnuteľnosti v Agátoch je potrebné zaplatiť prvú splátku vo výške 20 % z kúpnej ceny. Chápeme, že v dnešnej dobe sa počíta každé euro a asi nikto nechce minúť všetky svoje našetrené peniaze. V spolupráci s platformou Žltý melón ponúkame záujemcom možnosť požičať si na prvú splátku 15 % z ceny vyhliadnutej nehnuteľnosti. To znamená, že na začiatok vám zo svojich úspor stačí zložiť iba 5 % z ceny domu, bytu či apartmánu.

V čase sprísňovania podmienok v bankách je pre mnohých výhodnejšou cestou financovanie cez takzvané peer-to-peer pôžičky, teda pôžičky od ľudí ľuďom. My túto možnosť ponúkame už roky v spolupráci so Žltým melónom.

Žltý melón nie je na jedenie, ale na požičiavanie

Žltý melón je platforma, cez ktorú požičiavajú peniaze priamo ľudia ľuďom. Odpadá tak veľká časť nákladov, ktoré majú banky. Preto cez Žltý melón dostanete výhodnejší úrok, ak si požičiavate, a vyššie výnosy, ak investujete. Win-win situácia, ktorá vám môže priniesť pokoj mesta.

Pokoj od splácania, pokoj od úrokov

Stále chceme ponúkať viac. Preto okrem výhodného dofinancovania prvej splátky pôžičkou cez Žltý melón prinášame tým, ktorí si kupujú pokoj mesta, aj pokoj v duši. Ak totiž podpíšete zmluvu o budúcej kúpnej zmluve na nehnuteľnosť v Agátoch do konca mája, budeme platiť za vás aj úroky z pôžičky až do podania žiadosti o kolaudáciu. Zároveň, do toho istého momentu neplatíte ani mesačné splátky pôžičky. V závislosti od typu nehnuteľnosti takto ušetríte od 1 000 do 5 500 eur za rok.

Všetky informácie o tejto limitovanej ponuke nájdete na podstránke www.agaty.sk/zlty-melon.

Chcem využiť akciu

Bývajte
tam, kde býva pokoj

Prejsť na lokalitu