3 dôvody, prečo si vybrať bývanie v Agátoch

byty a domy v projekty agaty

Existuje milión dôvodov, prečo sa rozhodnúť pre Agáty. Pozrite si tri najhlavnejšie.

Agáty sú stvorené na bývanie

Bratislava ponúka jedinečné geografické podmienky. Prírodná rezervácia na území hlavného mesta je luxus, ktorý nám (vám) môže závidieť celý svet. A projekt Agáty tento luxus dokonale zhmotňuje. Potrebujete mať centrum metropoly na skok? Ale zároveň chcete ako prvé uvidieť hustý les prírodnej rezervácie, keď sa ráno zobudíte? Veľa podobných miest svete asi nenájdete. 

Projekt Agáty ponúka na výber domy so záhradkou, byty a apartmány. O rezidentov bude v Agátoch dobre postarané. Súčasťou premyslenej novostavby od ateliéru COMPASS Architekti je plná občianska výbava zahŕňajúca priestory pre život komunity, bazén aj vlastné fitko. Už len si vybrať.

Bazén pri Agátoch

Víkendovanie 21. storočia

Ideálna poloha na hranici lesa predurčuje Agáty, aby sa stali útočiskom pred hektickým životom. Nájdu sa v nich najmä tí, ktorí radi vydávajú energiu v prírode a zároveň ich príroda dobíja. A najlepšie na Agátoch je, že umožňujú únik z mesta do prírody bez toho, aby ste ho vôbec opustili.

Projekt Agáty prináša nový trend víkendového bývania so všetkým komfortom mesta a nekonečným pokojom lesa. Benefity sú jasné. Žiadne dlhé cestovanie tam a späť, žiadne kompromisy na pohodlí, len samé výhody nedotknutej prírody pod oknami. A predĺžené víkendy si môžete predlžovať, koľko len chcete.

obývacia izba - Agáty

Zeleň je nové zlato

Vložiť svoje peniaze do nehnuteľnosti pod lesom nebolo nikdy výhodnejšie. Vzhľadom na trendy na trhu a lokalitu je investícia do bývania v projekte Agáty viac než rozumným riešením. Dlohodobý nedostatok novostavieb, ktorý je v kontraste s vysokým dopytom, tlačí ceny nehuteľností kontinuálne nahor. 

Potenciál Agátov ešte viac zvyšuje zmena zmýšľania v spoločnosti, ktorú vyvolala pandémia. Bývanie blízko prírody je zrazu ešte silnejším plusom, rovnako ako možnosti aktívneho relaxu, či zvyšené nároky na súkromie a „vlastné teritórium“. Vďaka tomu v Agátoch spolu s lesom za oknami porastie aj vaša investícia.

Terasa Agáty

Umenie správneho načasovania

Práve sme spustili predaj domov, bytov a apartmánov v projekte Agáty, takže je najlepší čas rozhodnúť sa. Máte skvelú príležitosť vybrať si miesto, kde nájdete ten svoj #pokojmesta.

Ponuka bývania


Bývajte
tam, kde býva pokoj

Prejsť na lokalitu