Zažili sme Dni otvorených dverí v Agátoch

Agáty Dúbravka

Počas 24. a 25. júna sme po prvýkrát otvorili bránu a vy ste sa mohli pozrieť zblízka na nový rezidenčný projekt pod Devínskou Kobylou – Agáty. Ak ste tam neboli s nami, pozrite sa na to, ako to prebiehalo prostredníctvom fotografií. Na konci článku sa dočítate, ako si môžete pozrieť Agáty naživo aj vy.

Z bytu k bazénu, od bazéna do domu

Dni otvorených dverí prebiehali formou komentovaných prehliadok. Prvou zastávkou bol unikátny strešný 3-izbový byt s veľkorysou terasou, ktorý sme pre lepšiu predstavu bývania v ňom aj zariadili. O podlažie nižšie si návštevníci mohli prezrieť ďalšie 4 byty rôznych veľkostí v štandarde s výhľadom na tri rôzne svetové strany.

Prehliadka pokračovala vnútroblokom okolo unikátu, ktorým sú Agáty výnimočné – komunitný vyhrievaný bazén pre všetkých susedov bytového domu. V jeho tesnej blízkosti sme ďalej navštívili spoločenskú miestnosť, ktorá je taktiež určená všetkým susedom, či už na spoločné večery pri stolových hrách, oslavy narodenín alebo napríklad aj spoločné sledovanie športových zápasov. Okrem komunitnej miestnosti majú Agáty aj ďalší bonus – menšie fitko, ktoré bude susedom k dispozícii kedykoľvek.

Na záver prehliadky sme zobrali návštevníkov do jedného z 29 domov, ktorý sme taktiež celý zariadili, vrátane záhrady s bazénom. Pozreli sme si garáž so súkromnou saunou, obývačku s kuchyňou a s výstupom na záhradu, spálňu so samostatnou kúpeľnou, pracovňu a dve detské izby.

Takmer 100 prehliadok za dva dni

Počas piatka a soboty sme v projekte Agáty privítali dokopy 340 účastníkov a naši kolegovia s nimi urobili takmer 100 prehliadok. Ďakujeme všetkým, ktorí sa prišli pozrieť do Dúbravky. A ak vás projekt zaujal, no DOD ste nestihli, radi vás Agátmi prevedieme aj individuálne. Stačí požiadať o termín prehliadky cez formulár alebo nám rovno zavolajte na 0905 210 000. Budeme sa na vás tešiť.


Bývajte
tam, kde býva pokoj

Prejsť na lokalitu